Ексклюзиви
Середа, 14 травня 2008 17:24

Лідери Соцпартії у Київраду не йдуть

64-річний Олександр Мороз учора представив першу п"ятірку списку Соцпартії на виборах до Київради, що відбудуться 25 травня. До неї не потрапив жоден із лідерів СПУ.

Перед входом до зали Олександра Мороза зустрічає екс-міністр освіти 52-річний Станіслав Ніколаєнко.

— Семенюк приїхала? — цікавиться голова партії.

— Валя на під"їзді, — відказує Ніколаєнко. — Будемо починати без неї. Бо там зараз врубають прямий ефір.

У залі вже сидять четверо кандидатів від СПУ до Київради.

— Так, усі усміхнулися, — каже Ніколаєнко до них, коли прес-конференцію починають транслювати в прямому ефірі одного з телеканалів.

Мороз оголошує першу п"ятірку списку. Очолює її колишній нардеп-соціаліст Микола Данілін— він одночасно є кандидатом на столичного міського голову. Далі в списку депутат від СПУ в Київраді Ганна Руденко, директор одного з комунальних підприємств столиці Микола Пінчук, актор Сергій Петько та голова фракції СПУ в Київраді Михайло Степанов.

За 5 хв заходить Валентина Семенюк, 50 років. Швидко сідає. Мороз розповідає про здобутки кожного з кандидатів.

— Ми не робили комедії і до Київради направили киян, — каже Станіслав Ніколаєнко. — Мені буде жаль, якщо до влади прийдуть ті, хто обклеїв всі біґборди своїми фотографіями. І викинули на це більше мільярда гривень. А з киян здеруть п"ять мільярдів.

Слово бере Валентина Семенюк:

— Сьогодні всі, хто рвуться до влади, хочуть прибрати до рук національне майно. Тому йде жорстка боротьба і навколо Фонду держмайна.

Якщо СПУ пройде до Київради, соціалісти обіцяють добиватися безвідсоткових кредитів на житло та відкрити магазини, де продукти продаватимуть без націнок.

Мороз та Семенюк їдуть. Ніколаєнко роззирається.

— А де журналісти газети "Товариш"? — запитує. Підходить до фотографа цієї партійної газети СПУ. — Першу п"ятірку — в кожному номері. З фотографією. Зрозуміло? У кожному номері!

Зараз ви читаєте новину «Лідери Соцпартії у Київраду не йдуть». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода