Ексклюзиви
Середа, 24 жовтня 2007 17:14

Янукович сварив Кінаха, Слауту й Мельника

Учорашнє засідання Кабінету Міністрів 57-річний прем"єр-міністр Віктор Янукович розпочав із коментування політичної ситуації в країні.

— Сьогодні вона ще дуже напружена, — каже прем"єр. — Але нам треба готуватися до першого засідання наступної сесії Верховної Ради.

Просить міністрів розпочати підготовку першочергових законопроектів. Деякі урядовці ретельно занотовують. Янукович дає доручення першому віце-прем"єрові Миколі Азарову очолити цю підготовку.

— Треба готуватися до напруженої роботи та до співпраці з парламентом незалежно від того, хто сидітиме в цих кріслах. Тому якщо хтось хоче, як то кажуть, гострих... — замовкає на кілька секунд. — ...відчути питань, то хай робить це в іншому місці — не тут, в уряді.

Янукович постійно говорить суворим тоном. Розповідає, що незадоволений виконанням рішень уряду щодо запобігання зростанню цін на харчові продукти. У півоберта звертається до міністра економіки Анатолія Кінаха:

— Анатолію Кириловичу, не бачу активності в цьому напрямку. Я незадоволений роботою вашого міністерства.

Потім звертається до віце-прем"єра Віктора Слаути та міністра аграрної політики Юрія Мельника:

— Я також не бачу, щоб ви набирали швидкість і демонстрували надмірну енергію в цьому питанні, — підвищує голос і продовжує: — Та ж сама соняшникова олія — що це за проблема? Що, сором втратили наші експортери чи совість? Якщо вони оголосили війну споживачам, давайте закриємо експорт. Наглухо, і все!

Зараз ви читаєте новину «Янукович сварив Кінаха, Слауту й Мельника». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 5402
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути