— Я не повія, я стрипдансерка, — каже чернігівка 20-річна Олена Притула.
У Київ вона приїхала на Всеукраїнський фестиваль еротичного танцю "Шоу Стріп Денс", який минулої п"ятниці відбувся в клубі "Бінго". У ньому взяли участь 120 чоловіків та жінок із 30 танцювальних шкіл Києва, Чернігова, Харкова та Дніпропетровська. Олена приїхала на шоу як глядачка.
— Удень ходжу на пари, вчуся на юриста, — розказує Притула. — За навчання плачу 5 тисяч гривень на рік. У нічному клубі "відбиваю" їх за місяць-півтора. Найкращі заробітки в п"ятницю ввечері та у вихідні. Тоді приходить багато п"яних чоловіків. Віддають дівчатам усе, що мають у кишенях. Офіціанти нас не люблять, бо через нас перепадає мало чайових.
Олена замовляє коктейль "Леді Бінго" за 80 грн. Знімає окуляри, просить її не фотографувати.
— Батькам не кажу, що танцюю стриптиз. Вони думають, що працюю офіціанткою. Не знають, що офіціантки розставляють ноги частіше за стриптизерок.
На сцені дівчата в купальниках виконують відвертий танець "Пограй зі мною". Олена аплодує, пробує засвистіти, але в неї не виходить.
— Люблю, коли чоловіки свистять, як танцюю. Тоді впевненіша в собі. У школі я п"ять років танцювала народні танці. Подруга підбила перейти на стриптиз. Сама через півроку вийшла заміж за турка, живе з ним у Києві.
У залі вимикають світло. На сцену виходить чоловік в образі Адама. За сюжетом його вигнали з раю. Чоловіка обступають танцівниці в білизні. На землі він знаходить інший рай — спокусливих жінок.
— Клуб платить за місяць 150 доларів, — продовжує Олена. — Решта — чайові. Відвідувачі дають найбільше грошей, коли скидаю бюстгальтер. Раз відмовилася сідати на коліна одному мужику. Той підняв крик. Прибіг менеджер Льоша — худий, в окулярах. Став між нами, каже: "Не чіпай її, вона моя дівчина".
Після чоловічого стриптизу танцюють жінки без бюстгальтерів. Їхні груди розмальовані, соски заклеєні.
— Жінка, як навчиться стриптизу, стає впевненішою в собі, — шепочеться з подругою киянка Євгенія Чорнобай зі школи еротичного танцю Apsara. Та сміється. Каже, що тепер без проблем знайомиться з будь-якими чоловіками.
Фестиваль триває 3 год. Вхід коштує 100–250 грн. Через півгодини після початку шоу під клубом усе ще стоїть черга.














Коментарі
2