пʼятниця, 21 березня 2014 06:35

Медичні центри "Мать и дитя": в умовах кризи демографічне питання стоїть дуже гостро

Автор: фото надане медичним центром ”Мать и дитя”
  Наталія Данкович: ”Крім лікування безпліддя у жінок, ”Мать и дитя” допомагає і чоловікам, які страждають на цю недугу”
Наталія Данкович: ”Крім лікування безпліддя у жінок, ”Мать и дитя” допомагає і чоловікам, які страждають на цю недугу”

— Люди, які звертаються до нас, як правило, протягом 5–15 років не хочуть вірити, що у них проблема. Починають лікуватися, зокрема, у знахарів і травників. Але, проблему не вирішивши, приходять до нас, — розповідає Наталія Данкович, акушер-гінеколог, репродуктолог, генеральний директор мережі медичних центрів "Мать и дитя".

Мережа медичних центрів "Мать и дитя" запустила новий соціальний проект "Відкриті двері материнства". Тепер усі подружні пари, які мають проблеми із заплідненням, можуть безкоштовно отримати експертну консультацію репродуктолога з висновками та рекомендаціями, як змінити стан та отримати бажану вагітність.

Програма діє для всіх областей країни. Для цього потрібно зв'язатися з клінікою та записатися на прийом 0(44) 251 3 251 (Єдиний інформаційний центр проекту).

Крім України, медичні центри "Мать и дитя" допомагають завагітніти парам із 17 країн світу. Найбільше пацієнтів — з Ізраїлю, Німеччини, Іспанії та ін.

— Вже кілька років поспіль ми тримаємо наші ціни на доступному рівні, хоч би якою була економічна ситуація в країні. Також ми розуміємо, що сьогодні, в умовах кризи, демографічне питання стоїть дуже гостро. Тому щомісяця проводимо дні відкритих дверей, надаємо консультації за телефоном і в режимі онлайн, — продовжує лікар. — Не всім пацієнтам потрібне штучне запліднення. Є пари, які після первинної консультації проходять нескладні процедури лікування і отримують бажану вагітність. Також бувають варіанти, коли потрібне замінне сурогатне материнство, коли жінка сама не може виносити дитину, такі можливості також є в нашому медичному центрі.

На безпліддя страждає кожна п'ята пара в Україні.

— Близько 400 подружніх пар із Черкас і області звернулися в центри через безпліддя, — говорить Наталія Данкович. — Зараз жінки не народжують до 25 років. Але можна заморозити яйцеклітини, коли вам 28 років і народити у 34 здорових дітей.

Цього року вже три жінки з Черкащини завагітніли за допомогою центру "Мать и дитя". Одна з них виношує двійню.

— Якщо жінці від 20 до 30 років і протягом року статевого життя не настає вагітність, вона має звернутися до лікаря, — розповідає репродуктолог Віталій Радько. — Якщо жінці від 30 до 40 років, то звертатися треба після півроку невдалих спроб завагітніти. Після 40 років затягувати не треба, а одразу звертатися до лікаря перед плануванням вагітності.

Крім лікування всіх форм безпліддя у жінок, "Мать и дитя" допомагає і чоловікам, які страждають на цю недугу.

Зараз ви читаєте новину «Медичні центри "Мать и дитя": в умовах кризи демографічне питання стоїть дуже гостро». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути