Квіти з пластикових пляшок зробила дизайнерка 50-річна Вероніка Ріхтерова з Праги. Матеріали для робіт бере на смітниках. Займається цим 10 років.
— Якось викидала сміття і заглянула у бак, — розповідає вона. — Шокувала кількість викинутих пляшок. Вирішила дати їм друге життя. Спочатку експериментувала: розрізала їх і нагрівала. Зараз нагріваю за допомогою паяльної лампи чи повітряного пістолета. Коли пляшка набуває потрібної форми, закручую чи розрізаю її. З такого матеріалу можна робити що завгодно. Торік виготовила колекцію світильників і люстр.
×














Коментарі