Ексклюзиви
четвер, 04 червня 2009 19:13

Культуристка-стриптизерка вчиться бальних танців

Автор: фото з сайту www.modelmayhem.com
  Торік американська культуристка Лорен Пауерс виступала у стриптиз-клубах. За шоу брала по 4 тисячі доларів
Торік американська культуристка Лорен Пауерс виступала у стриптиз-клубах. За шоу брала по 4 тисячі доларів

Американська культуристка 48-річна Лорен Пауерс хоче перемогти в телешоу "Танці з зірками". 2007-го вона записалася у студію танців  каліфорнійського містечка Лагуна Нігель.

— Я ніколи не бачила такої крупної жінки, — здивувалася власниця школи Патрісія Вест. Вона порадила культуристці скинути майже 13 кг м"язевої маси. Зараз Пауерс важить 73 кг. Минулого місяця Лорен перемогла на танцювальному чемпіонаті серед непрофесіоналів у Лос-Анджелесі.

Культуризмом займається 10 років. До цього працювала у протипожежній службі.

— Хочу довести, що тіло культуристки таке ж жіночне, як і будь-якої жінки, — каже Пауерс. Минулого року вона організувала агенцію еротичних шоу. Із подругами-культуристками танцювала стриптиз. За виступ брала $4 тис.

— Це високе мистецтво, — запевняє. — Якщо у вас гарне тіло, який сенс його приховувати? Глядачеві треба показати все й одразу.

Зараз ви читаєте новину «Культуристка-стриптизерка вчиться бальних танців». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути