вівторок, 15 квітня 2014 10:22

Фестиваль повітряних куль тривав чотири дні

Автор: ФОТО: REUTERS
 

Повітряну кулю "Розлючена пташка" запустили в небо під час Міжнародного фестивалю повітряних куль у провінції Пампанга на півдні Філіппін 10 квітня. У заході взяли участь 35 куль у формі бджоли, ріжка морозива, вагонного локомотива. За видовищем спостерігали понад 100 тис. глядачів.

Кулі запускали з п'ятої до сьомої ранку.

— Ох, наслухалися за це від критиків! Але ранок до сходу сонця — найкращий час для запуску, особливо у тропічних країнах. Тоді повітря не нагріте, — каже Рональдо Тіотуіко, генеральний директор регіону Лусон, де розташована Пампанга.

— Ця місцевість — ідеальна для запуску повітряних куль. Вітер не заносить їх, а повертає на місце старту. Тут повітря циркулює ніби по колу.

Фестиваль тривав чотири дні. На ньому також були вуличні танці, автомобільне шоу, кулінарні змагання.

Зараз ви читаєте новину «Фестиваль повітряних куль тривав чотири дні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути