Ексклюзиви
Середа, 17 жовтня 2007 14:54

Тетяна Ромазанова здає вівчарок в оренду

32-річна Тетяна Ромазанова тренує та стриже собак в Івано-Франківську. Її чотири німецькі вівчарки охороняють автостоянку й територію обласної клінічної лікарні.

— Тримісячних цуценят спеціально привезла із розплідників Києва, Вінниці та Львова, — розповідає Тетяна. — Заплатила за них по 2500 гривень. Нині здаю їх в оренду лікарні. На утримання, годування та лікування собак заклад витрачає 25 тисяч гривень щороку.

В Івано-Франківську 60 вишколених собак. Місячна оренда такої коштує 800–2000 грн. За дресирування пса Тетяні Ромазановій платять 20–50 грн/год. За підготовку до виставки — 100 грн і більше. Дві її вівчарки здали екзамен на найвищий бал вишколу.

Професійних грумерів — собачих перукарів — в Івано-Франківську лише троє. Тетяна Ромазанова щомісяця обслуговує 50–60 клієнтів.

— Беру електричну машинку для стрижки, дві пари ножиць, тример, гребінець, пухочистку, кігтерізку, щітки, шампуні й виїжджаю до клієнтів, — каже Тетяна. — Стрижка спанієля у Львові чи Одесі зазвичай коштує 100–250 гривень. За свої послуги беру 25–30 гривень — значно менше, зате клієнти постійні.

Спортивна стрижка собаки займає півтори години, на конкурс — три.

— Головне — приховати недоліки тварини. Наприклад, якщо у пса криві лапи, то йому нізащо не можна робити "континенталь" — голити ноги, — зауважує Тетяна.

Зараз ви читаєте новину «Тетяна Ромазанова здає вівчарок в оренду». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода