Четвер, 08 липня 2010 02:00

Олена Попович бере 500 гривень за прибирання квартири після вбивства

Олена Попович бере 500 гривень за прибирання квартири після вбивства

— Буває, десь когось уб"ють, заріжуть. Кров, нутрощі всюди. Комусь же це прибирати треба. Або тіло кілька днів пролежало на спеці. Знову мене запрошують, — розповідає киянка Олена Попович, 30 років.

Вона працює прибиральницею за викликом. Доти була продавщицею. На двох дітей зарплати 2 тис. грн не вистачало.

— Пару років тому в сусідньому будинку мужика вбили, — згадує. — Всю підлогу залило кров"ю. Приїхали родичі. Давали 400 гривень за прибирання. Сусіди гидували. А в мене — ні копійки в гаманці. Пішла, повимивала все дочиста.

Олена дає оголошення в газету. Щомісяця має чотири-шість замовників. Заробляє до 6 тис. грн.

— Я з дитинства не гидлива. Мене мама готувала на медика. Ото де кіт чи собака виблює глисти, я мала прибрати. Але потім пішла на бухгалтера. До чого ніяк не звикну — так це до дитячої смерті. Якось одне дитя вивернуло на себе виварку окропу. Шкіра по всій кухні розповзлася. Я оте прибирала. У таких випадках ліпше не цікавитися подробицями. Тоді краще спиться.

Розцінки залежать від того, де, коли і на якій площі прибирати. За однокімнатку Олена бере до 500 грн. Особняк — дорожчий. Часом клієнти приплачують за нерозголошення. Про побачене вона не розповідає і родичам.

— Ніхто не хоче розголосу, що в будинку хтось повісився чи лежав місяць, доки його знайшли.

На прохання сфотографуватися відмовляє. Олена оформилася в центрі зайнятості як безробітна. Отримує допомогу.

— Ви не мене фотографуйте, а мою роботу. Он яку пляму крові відтираю, — показує підлогу квартири на столичному Сирці. — Я й знати не хочу, що тут сталося.

Зараз ви читаєте новину «Олена Попович бере 500 гривень за прибирання квартири після вбивства». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода