Ексклюзиви
Пʼятниця, 29 серпня 2008 07:01

Першокурсникам роздаватимуть карти міста

У День знань студентам перших курсів львівських університетів — імені Івана Франка, медичного імені Данила Галицького та "Львівської політехніки" — роздаватимуть карти міста.

На "Карті для студентів" позначені навчальні корпуси, гуртожитки, їдальні, бібліотеки та поліклініки. План-схему міста вдруге підготувала молодіжна громадська організація "Студент за студента".

— На плані позначили всі важливі для навчання і відпочинку студента точки, — каже Назар Драла, 19 років, голова організації. — Цього року ми внесли на карту магазини одягу, піцерії та кнайпи. Тепер спудей зможе без зайвих проблем знайти місце, де можна розважитися.

Карту надрукували тиражем у 4 тис. примірників у форматі А-3, вона згортається до кишенькових розмірів. Студенти, які не отримають план Львова 1 вересня, можуть узяти його у профкомах університетів. Електронна версія є на сайті організації.

Зараз ви читаєте новину «Першокурсникам роздаватимуть карти міста». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода