Субота, 22 березня 2008 07:08

Богдан Сірак прийшов у театр інженером

Перший заступник генерального директора Львівського оперного театру Богдан Сірак помер у вівторок на 61-му році життя. У театр надійшли телеграми зі співчуттями з країн, де останнім часом гастролював театр, — Іспанії, Італії, Франції.

Місяць тому в чоловіка виявили рак шлунку.

— Богдан Миколайович прийшов до нас у 1983 році, — розповідає завідувач музичної частини театру Надія Труш. — Спершу був інженером, тоді головним механіком. Запроваджував нові технології під час ремонту приміщення наприкінці 1980-х. У 1995-му став заступником директора, через три роки — першим заступником. А до цього працював на заводі "Електрон". Закінчив політехнічний інститут.

На парастас до Львова приїхав міністр культури й туризму України Василь Вовкун — односельчанин Сірака. У четвер із покійним попрощалися у фойє оперного. Потому труну повезли до Мацошина Жовківського району звідки родом покійний.

— Коли у травні минулого року Богдан Миколайович святкував 60-річчя, то, крім працівників театру, запросив родичів і друзів з рідного села. Це були прості люди з поля, але він їх не соромився. Співали разом пісень, — згадує Надія Михайлівна. — Заступник директора раніше танцював у ансамблі "Юність", любив малювати.

У Богдана Сірака залишилися дружина Ірина, син Юрій і донька Юлія.

Зараз ви читаєте новину «Богдан Сірак прийшов у театр інженером». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода