Ексклюзиви
Вівторок, 14 листопада 2017 05:28

Як вибрати безпечні мандарини

Як вибрати безпечні мандарини
Липкі або занадто блискучі мандарини краще не купувати. Фото: Їсти

Щоб отримати користь від мандаринів, треба правильно обрати плоди в магазині. Адже на їхній поверхні може бути безліч шкідливих речовин і навіть личинки середземноморських мух.

Правила вибору мандаринів розповів портал "M.expres".

Фрукти вважаються небезпечними, якщо мають хоча б одну з наступних ознак:

Липка шкірка. Такими мандарини стають від етилену, яким покривають плоди для тривалого зберігання. Ця речовина має токсичну дію на організм, здатна накопичуватися в печінці та порушувати її роботу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зловживання мандаринами отруює шлунки дітей

"Восковий" блиск. Він з'являється у випадку обробки фунгіцидами, що попереджають цвіль на поверхні плоду. Такі хімікати провокують ниркову недостатність. Особливу шкоду заподіюють у разі одночасного вживання з алкоголем.

Надмірна соковитість. Якщо мандарин наче "стікає" соком і зберігає вм'ятину від пальця, він переморожений. Тому користь від його вживання буде мінімальною.

Зелені плями на шкірці. Вони свідчать про хворобу дерева, з якого зірвали фрукт. Аби не наражатися на небезпеку, такий мандарин краще не купувати.

Близько половини мандаринів в Україну завозять з Туреччини. На початку жовтня кілограм плодів продавали за 41 грн. За прогнозами експертів, найдешевші мандарини будуть в 20-хчислах грудня.

Зараз ви читаєте новину «Як вибрати безпечні мандарини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі