пʼятниця, 21 лютого 2014 14:09

У "Дачнику" сушать фрукти, м'ясо і рибу

— Зима закінчується, у погребі яблука гниють. Минулої осені був гарний урожай, зараз шкода все ­викидати. Купила сушарку "Дачник". Робитиму сухофрукти, — говорить 37-річна Марія Дайнека з міста Яворів на Львівщині.

У сушарці "Дачник" можна обробляти фрукти, овочі, ягоди, м'ясо, рибу, зелень, гриби. Має функцію знезараження. Тому готові продукти довго не псуються, не втрачають корисних властивостей, у них не заводяться комахи-шкідники. Пристрій зручний і практичний, його легко мити.

— Яблука ріжу, розкладаю на піддонах. Вибираю відповідну температуру. Що приємно — сушарка має багато режимів, може обробити майже все. Раніше робила сухофрукти у звичайній духовці. А це коштувало багатьох нервів, забирало кілька днів. Дала більший газ — усе горить, менший — не сушиться. Фрукти пріли, втрачали форму, вигляд, колір, смак. Не хотіла братися за таке. Сушню купувала. Маю хвору печінку, лікар радив пити компоти із сушених яблук та диких груш. Щодня купувала їх на 6–8 гривень. Тепер зекономлю, — додає Марія.

— Із сушених у "Дачнику" ягід можна готувати вітамінні чаї. Сім'я любить солоденьке, тому нерідко використовую фрукти для приготування пирогів, також роблю смачні млинці до святкового столу на Масляну. А коли настає піст, із риби та овочів готую дієтичні стави.

— Часто варю супи. Раніше м'ясо для них заморожувала, з часом воно ставало ніяке. Вариш — а як трава. Тепер обробляю в "Дачнику". Наче зі свіжого готуєш — такі самі смак і аромат. М'ясо робиться знежирене, якраз до пісного столу.

Зараз ви читаєте новину «У "Дачнику" сушать фрукти, м'ясо і рибу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути