Ексклюзиви
Середа, 07 листопада 2007 15:15

Сучасні магнітоли мають USB-вихід

35-річна киянка Олена Стецько кілька років тому купила магнітолу LG. Невеликий пузатенький прилад із радіоприймачем, СD-плеєром та касетним магнітофоном у "Фокстроті" на Петрівці коштував 300 грн. Жінка й шукала — невеликий і недорогий. Щоб не займав багато місця на кухні, щоб можна було взяти на пікнік.

— Моя магнітола працює від мережі або шести круглих батарейок. Улітку з дітьми та чоловіком Андрієм ми майже всі вихідні проводимо на природі. Ну й магнітолу беремо. Декілька разів вона падала в пісок на пляжі, але ще працює.

Єдиний недолік — прилад не читає нових дисків. Записи МР3 він не бачить. Та й радіо не цифрове. Станції треба шукати вручну.

— Більшість сучасних магнітол читають музичні компакт-диски всіх форматів, — каже 27-річний Микола Поворозник із "Ельдорадо". — А от деки для аудіокасет зараз вже практично не ставлять. Тому сучасні прилади стали легші. Але магнітоли під касету в нас теж продають, — веде далі продавець. — Це старіші моделі. Вони також користуються попитом. Бо чимало киян мають колекції аудіозаписів.

Магнітоли мають слабкі колонки

Аналогове радіо теж вважається старою технологією, яку витіснило цифрове, говорить Юрій Мелешко, 30 років, із "Фокстроту" на Глибочицькій. "Цифра" зручна тим, що запам"ятовує до 20 радіостанцій. Хоча деякі сучасні магнітоли "Філіпс" досі комплектують аналоговим радіо.

— Віднедавна в магнітоли почали ставити USB-виходи, — розповідає продавець "City.com" Ігор Андрійченко, 20 років. — Через USB можна слухати записи з флешки. Або підключити МР3-плеєр і слухати його через колонки. Такі магнітоли часто запитують молоді люди. На флешку можна записати кілька улюблених альбомів.

У "City.com" продають дві моделі "Філіпс" із USB-виходом. Схожу за характеристиками магнітолу "Хюндай" можна купити в мережі "МегаМакс". Ще одна цікава новинка — цифрове радіо "Томсон". У "Фокстроті" його продають по 319 грн. У ньому немає СD-програвача, але можна під"єднати флешку й використовувати як МР3-плеєр.

Нові магнітоли також комплектують "дистанційками". Єдиним значним недоліком такої техніки залишаються
слабкі за потужністю колонки — не більше 7 Вт.


Скільки коштує магнітола


 Модель Основні характеристики  Ціна, грн  Мережа 
 Еленберґ CD-116  CD з МР3, цифрове радіо  199  "Ельдорадо"
 Деу DCB-3151  CD з МР3, аналогове радіо, касетний програвач  199  "Фокстрот"
 Оріон PCDRS-832  CD з МР3, аналогове радіо  202  "Фокстрот"
 Сатурн ST-1343  CD з МР3, цифрове радіо  237  "Фокстрот"
 Вітек VT-3470  CD з МР3, аналогове радіо, касетний програвач, вбудований мікрофон  238  "City.com"
 Томсон ТМ9237  CD з МР3, аналогове радіо, касетний програвач  249  "Ельдорадо"
 LG LPC-M140X  CD, аналогове радіо, касетний програвач  289  "Фокстрот"
 Хюндай Н-1419  CD з МР3, цифрове радіо, USB-вихід, пульт  329  "МегаМакс"
 Філіпс AZ-1830/12  CD з МР3, цифрове радіо, USB-вихід, пульт  385  "City.com"
 Панасонік
RX-D26E-S/Х
 CD, цифрове радіо, касетний програвач  419  "Фокстрот"
 Соні CFD-S35OL  CD, цифрове радіо, касетний програвач  442  "Фокстрот"
Зараз ви читаєте новину «Сучасні магнітоли мають USB-вихід». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода