понеділок, 16 січня 2012 07:00

Просторі ванни облаштовують для побачень

Автор: фото з сайта www.homestylecafe.ru
  У ванній кімнаті облаштовують місце для зняття стресу.  Приміщення прикрашають живими квітами, бамбуковими килимками, картинами
У ванній кімнаті облаштовують місце для зняття стресу. Приміщення прикрашають живими квітами, бамбуковими килимками, картинами

— Ванна — це місце для романтичних побачень, а не тільки щоби помитися,— каже Оксана Величко, 38 років, дизайнер столичної будівельної компанії. — У моду входять просторі ванни. Модно поєднувати санвузол із зоною відпочинку. Наприклад, із міні-оранжереєю. Є замовники, які роблять ванну на 30 "квадратів". Це міні-студія для релаксації та зняття стресу.

Найпопулярніше об'єднувати ванну, туалет та комірчину в один санвузол. Для цього вибивають перестінки. Приміщення оздоблюють у східному стилі з максимумом "живих" деталей. Найчастіше купують бамбукові килимки та аксесуари, мушлі, квіти.

— Замовив господар в Італії ванну 1,8 метра завдовжки. Щоб вона влізла, розбили вентиляційну шахту. Так отримали 2,5 метра, — розповідає бригадир ремонтників Василь Цибулько, 38 років. — На зайвих 25 сантиметрах облаштували вмонтовані в стіну полички. Господар отримав додаткову площу, а ми винесли 30 мішків будівельного сміття з тієї шахти. Хтось робив ремонт, і щоб не платити за вивіз, скинув у вентиляцію.

Зауважує, всі демонтажі треба узгоджувати із жеком. Застерігає не об'єднувати ванну й туалет, якщо у квартирі живуть кілька людей.

— У мене санвузол у трикімнатній квартирі був роздільний. Робила ремонт й об'єднала в одну кімнату. Як тільки я лежу у ванні, так сину треба в туалет. За два роки знов поставила перегородки й окремі двері,— розповідає вінничанка Людмила Венглюк, 35 років.

Для розширення ванни дизайнер радить пральку встановлювати у кухні, а нагрівач води — в туалеті. Також менше місця займає кутова ванна із розсувними дверима-купе. У такій зручніше приймати душ.

— Стіну напроти входу пофарбуйте в світло-сірий колір. Буде здаватися, що вона відсунулася. Вибирайте спокійні ненасичені кольори. Годяться відтінки беж, пісок, ніжно-салатовий, небесний. З такими гармонійно виглядає оформлення під океан — з міні-пальмами, мушлями, бамбуковими аксесуарами, — говорить Оксана Величко.

Радить залишити мінімум меблів — крісло замінити пуфом, обмежитись однією полицею чи етажеркою. Не слід складати у ванній мийні засоби про запас. Варто поставити кілька ароматичних свічок, вазу зі штучними квітами чи вазон із декоративною пальмою на підлозі.

— Музика, таця з легкими закусками та вином — це те, що переходить у ванну з кухонь та віталень. Але починати ремонт варто не з добору аксесуарів, а з ідеї. Тоді вже підбирати тони фарби та кахлів. У ремонті ванної кімнати найважливіше — надійність каналізаційної системи, електрики. Якщо десь трісне труба чи закоротить проводка, доведеться збивати плитку чи підривати ванну. Тому запросіть майстра, якого радять друзі чи сусіди.

Зараз ви читаєте новину «Просторі ванни облаштовують для побачень». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути