Ексклюзиви
Пʼятниця, 21 лютого 2020 13:45

Молоко з доїльного апарату приймають дорожче

Молоко з доїльного апарату приймають дорожче

- Рік користуюся доїльним апаратом, - говорить 50-річна Ірина Сіренко. - Різниця величезна. Щоб видоїти двох корів витрачаю близько 30 хвилин, раніше - більше години. Можу щось робити паралельно. Поки доїться одна корова готую іншу, годую.

Видоєне апаратом молоко купують охочіше та дорожче.

- Нещодавно придбала маслоробку, бо на базарі часто питають, чи не маю домашнього масла, - продовжує. - 200-грамові шматочки продаю по 42 гривні.

Купувати прилади жінка радить в компанії "Імпульс-Агро". Вони реалізовують лише продукцію власного виробництва, якість якої підтверджена державними стандартами. В "Імпульс-Агро" широкий вибір товарів: різноманітні доїльні апарати, сироварні, маслоробки, відра та бідони для молока, очищувачі води.

- Людям так вигідніше, економлять час та сили. Бо, наприклад, жінки постійно скаржаться, що, коли доять корів самостійно, дуже втомлюються та болять руки, - говорить Олексій Матвєєв, генеральний директор фірми "Імпульс-Агро". - Вони вже давно перестали бути привілеєм заможних людей. Коштують від 4,6 тисяч гривень. Апарати бувають двох видів - із сухими й масляними насосами. Перші дешевші, але працюють гучніше, інші - навпаки. Вони неважкі, їх легко переносити й мити. Прості в користуванні. Привчати корову до такого способу не обов'язково. Одні кажуть, що спершу просто включали, щоб корова звикала до звуку, інші відразу почали доїти. Апарати купують і фермери, і звичайні селяни, у яких одна чи дві корови. Також є для кіз, овець та коней.

Разом із доїльними апаратами виробники радять купувати маслоробку та сироварню.

- Сироварня - це хороша і багатофункціональна річ. У ній можна робити сир, пастеризувати молоко, соки, компоти. Вона підходить для усього, що треба вигрівати на водяній бані. Маслоробки збивають масло за 15-20 хвилин. Принцип роботи усіх однаковий, відрізняються лише об'ємами.

Деталі за - телефоном: 0(68) 387 67 89, 0(99) 306 06 87, 0(63) 578 23 96

Київ, вул. Центральна, 11а

Зараз ви читаєте новину «Молоко з доїльного апарату приймають дорожче». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода