Ексклюзиви
Неділя, 06 травня 2007 16:41

Інструмент працюватиме безперервно 16 годин

Нещодавно у столичних будівельних гіпермаркетах "Епіцентр" почали продавати електроінструменти фірми "Хілті" з Ліхтенштейну. Ці прилади є в Україні уже років 12. Однак раніше інструмент можна було купити тільки у фірмовому магазині.

— Компанія дає два роки гарантійного обслуговування, — розповідає 27-річний Віталій Швелідзе з компанії "Хілті Україна". — А потім надаємо довічний сервіс: за ремонт власник платить 30 відсотків вартості деталі, яка зламалася або зносилася.

Кілька місяців тому на ринку з"явився ударний дриль "Хілті ТЕ 2-М". В "Епіцентрі" він коштує 2151 грн. Перфоратор має чотири режими роботи для різних матеріалів — бетону, цегли, металу або дерева та пластику. Два патрони — звичайний і швидкозажимний — дозволяють використовувати бури й свердла різного діаметру. Бур для роботи по арматурі зроблений із металу, який зменшує вібрацію. Завдяки цьому руки не втомлюються.

— Наш інструмент розрахований на безперервну роботу протягом 16 годин, — пояснює Віталій Швелідзе.

Прилади "Хілті" можна купити в Дніпропетровську, Донецьку, Запоріжжі, Одесі, Львові та Харкові. Таким обладнанням цікавляться здебільшого професійні будівельники. Хоча продавці кажуть, що дехто купує для дому.

Зараз ви читаєте новину «Інструмент працюватиме безперервно 16 годин». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода