Ексклюзиви
Неділя, 29 липня 2007 17:43

Футболка з написом коштує 30 гривень

Тернополянин Олег Різник, 25 років, півроку тому почав робити написи на футболках.

— А нещодавно з товаришем Тимуром Скорбенком створили агенцію "Чоткі футболки". Виношували цю ідею давно. Вигадуємо прикольні написи чи малюнки і наносимо на тканину, — розповідає Олег. — Хочемо відкрити Інтернет-магазин.

Один із перших написів від "Чотких футболок" — "Дякуйте, москалі, що я не Бог" на червоній футболці. Олег каже, що за день отримав близько 30 замовлень на такий напис із Тернополя, Києва та Львова.

— Напис "Дякую Богу, що я не москаль" уже занадто поширений і нецікавий, — каже Різник. — У мене скоро вийде серія футболок "Ласкаво просимо в Тернопіль". На них буде малюнок чоловіка, який засовує голову у пащу казкового лева.

— Ще придумав трохи провокативний напис російською мовою "Я люблю Украину", — сміється хлопець.

Олег розпаковує чорну футболку. На ній козак Мамай. А за ним — чорний джип. Зверху написано "Ethno Revolution". Каже, таку футболку роблять у Києві.

— Зараз люди хочуть чогось індивідуального, хочуть самоствердитися через одяг, — пояснює.

Зі спеціальної плівки Олег вирізає напис або малюнок. Потім наносить його на тканину термопресом. Усе триває 10–15 хвилин. Футболку можна прати — плівка не злізе.

— Краще прати вручну і за невисокої температури, — радить хлопець. — А прасувати треба зі зворотного боку.

"Чоткі" футболки продають по 30–60 грн. Вартість залежить від складності малюнку й тиражу.

Зараз ви читаєте новину «Футболка з написом коштує 30 гривень». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода