Ексклюзиви
вівторок, 05 січня 2016 11:26

"Полунички" з оселедця посипають кунжутом

— Замість усім відомого "Оселедця під шубою" готую яскраві "Полунички", — каже житомирянка 26-річна Леся Музичка. — За смаком майже однакові з класичною "шубою". Тільки без вареної моркви.

Відварює три картоплини й великий столовий буряк. Охолоджує і чистить їх. Буряк натирає на дрібній тертці, а картоплю мне товкачем. Цибулину чистить і нарізує дрібними кубиками. З оселедця відділяє шкіру й кістки. Дрібно нарізує. Змішує з цибулею і подрібненим пучком кропу.

— Із картопляної маси роблю невеликі коржики. Всередину кладу чайну ложку начинки з оселедця. Обкачую в натертий червоний буряк. Руками надаю їм форму полуниць.

Із чотирьох столових ложок оливкової олії й соку половини лимона робить соус. Поливає ним "Полуниці", посипає кунжутом. Із петрушки робить "хвостики".

Зараз ви читаєте новину «"Полунички" з оселедця посипають кунжутом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути