— Це називається флан по-паризьки, — читає російською зі шкільного зошита в клітинку 10-річна киянка Глорія Кирилюк. Рецепт десерту переписала в шкільній бібліотеці з книжки "Французская кухня".
— Я робила пиріг із сирком плавленим, цибулею й вареним м'ясом, а солодкий — уперше. Вибрала цей рецепт, бо там продукти, що дома є завжди. Склянку борошна змішує з півсклянкою цукру, чотирма яйцями та 30 г розтопленого вершкового масла. Перемішує тісто, потрохи вливає літр молока. Тісто виливає у змащену олією форму й ставить пекти при 180°С на 45 хв. Ставить охолонути.
— Треба холодним їсти. Так у книжці написано.














Коментарі