— Замість усім відомого "Оселедця під шубою" готую яскраві "Полунички", — каже житомирянка 26-річна Леся Музичка. — За смаком майже однакові з класичною "шубою". Тільки без вареної моркви.
Відварює три картоплини й великий столовий буряк. Охолоджує і чистить їх. Буряк натирає на дрібній тертці, а картоплю мне товкачем. Цибулину чистить і нарізує дрібними кубиками. З оселедця відділяє шкіру й кістки. Дрібно нарізує. Змішує з цибулею і подрібненим пучком кропу.
— Із картопляної маси роблю невеликі коржики. Всередину кладу чайну ложку начинки з оселедця. Обкачую в натертий червоний буряк. Руками надаю їм форму полуниць.
Із чотирьох столових ложок оливкової олії й соку половини лимона робить соус. Поливає ним "Полуниці", посипає кунжутом. Із петрушки робить "хвостики".














Коментарі