Ексклюзиви
понеділок, 11 січня 2016 16:39

Шоколадні кекси-панди піднімають настрій
5

Фото: vk.com/just__cook

Шоколадні кекси з милими пандами порадують не тільки малечу, а й дорослих. Цікаво буде, якщо зробити на мордочках вирази різних емоцій. У кожної панди свій настрій!

Інгредієнти:

Для кексів:

борошно -1 1/2 склянки

какао - 2/3 склянки

цукор - 1 1/3 склянки

сода - 1 ч. л.

розпушувач - 1/2 ч. л.

сіль - 1/2 ч. л.

яйця - 2 шт

вершкове масло - 1/3 склянки

ванільний цукор - 1 ч. л.

молоко - 2/3 чашки

гаряча вода - 2/3 склянки

Для фростінга (масляна глазур):

вершкове масло - 200 г

цукрова пудра - 400 г

молоко - 3 ч. л.

Для прикрас:

білий дрібний цукор

шоколадні прикраси для тортів у вигляді маленьких крапельок і довгих паличок

білі їстівні конфеті

їстівний чорний фломастер

Приготування:

Нагріти духовку до 180 градусів.

У великій мисці змішати сухі інгредієнти. Додати яйця, масло, ваніль і молоко і перемішати.

Додати гарячу воду і знову перемішати.

Заповнити форми для кексів на 3/4 об'єму. Випікати протягом 15 хвилин, перед прикрасою охолодити.

Фростінг:

Міксером збити розм'якшене вершкове масло і ваніль до гладкості. Поступово додати цукрову пудру, продовжувати збивати.

Якщо фростінг виходить дуже густим, додати молока.

Прикраса:

Наповнити фростінгом кондитерський мішок (або поліетиленовий пакет з відрізаним куточком). На кожен кекс зверху видавити фростінг.

Перевернути кекс і обваляти поверхню в дрібному білому цукрі.

З шоколадних прикрас зробити мордочку панди. Очима будуть білі конфеті, зіниці намалювати їстівним фломастером.

Зараз ви читаєте новину «Шоколадні кекси-панди піднімають настрій». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути