Буяльський допоможе Шевченку зараз і завдасть шкоди в перспективі

Зінченко має хороше відчуття гри

Розум гравців футбольної збірної України перебуває у неприродному стані. Як би вони не хотіли абстрагуватися від того, що відбувається навколо ситуації із коронавірусом, але це неможливо. В кожного футболіста є тривога: вийде він на гру чи не вийде, бо тест буде позитивним. Це все відображається на передматчевій підготовці, тренуваннях, іграх. Звідси проблеми із реалізацією, індивідуальні помилки, які були у матчах проти Польщі та Німеччини.

Андрію Луніну хотілося проявити себе. В людини не має роботи. Пройшло вже 30 хвилин, а він ще не був у грі. Йому ж потрібно показати, що може, от і "показав". Лунін - професіональний спортсмен, він отримав свій шанс. У будь-якого професіонала має бути запас міцності. Як би йому не було лячно, але він має долати свій страх. Андрій не зберіг адекватність у поведінці на полі, тому припустився помилки.

Ілля Забарний вийшов проти Німеччини, бо матч проти Швейцарії мав більшу ціну. Сергій Кривцов отримав можливість перепочити, бо він ще не набрав хорошу ігрову форму після інфікування коронавірусом. Забарний зіграв непогано, особливо для своїх 18 років. Але якби німці грали на повну, то проблем було б більше.

У Олександра Зінченка дуже хороше відчуття гри. Він діє на полі завдяки емоціям, розумінню позиції, тримає себе у дещо розслабленому стані. Це його ігровий почерк. Втрати на чужій половині поля трапляються. Питання в тому, чи сам Зінченко має бігти на свою половину поля після цього, чи його повинні страхувати партнери, які більше орієнтовані на оборону? У першому випадку втрата м'яча не була катастрофічною. Мали страхувати партнери. У другому – це майстерність Леона Горецки. Півзахисник "Баварії" прийомом зі східних єдиноборств зупинив м'яч. Протидіяти чи передбачати такі дії майже нереально.

Віталій Буяльський має певний рівень та вік. Тренер не ворог собі. Шевченко будує команду прогресу. Ця команда має мати менталітет розвитку та розуміння, що можна грати з усіма. Потрібно завжди рости та прогресувати. 27-річний Буяльський може сьогодні допомогти. Але при цьому – "зачинити" шлях до збірної гравцям, які молодші та мають більше перспектив.

Всеволод Кевлич, для Gazeta.ua

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі