Трамп зруйнував український напрямок у Білому домі

Помста президента США буде страшною

Через три дні після формального завершення процедури імпічменту, Дональд Трамп розгорнув "політичну бойню" тих, хто давав проти нього свідчення.

З Білого дому викинули підполковника Олександра Віндмана - головного спеціаліста по українському напрямку в Раді з нацбезпеки. Його в супроводі охорони вивели з будівлі.

Разом з ним, пішов і його брат-близнюк Юджин (Євген) Віндман. Він особливо ніякої ролі в імпічмент не грав, тому, мабуть, його вирішили прибрати, бо він дуже схожий на свого брата, і негоже йому стрибати.

Крім того, з Брюсселя відкликали посла США в ЄС Ґордона Сондленда - того самого бізнесмена, який дав мільйон на передвиборну кампанію Трампа, за що отримав свою посаду, а потім "здав" президента на слуханнях у Палаті представників, а Трамп заявляв, що не знає, хто це взагалі такий.

Показання Сондленда стали ключовими у всій історії і найціннішими

Показання Сондленда стали ключовими у всій історії і найціннішими, оскільки саме він був одним з учасників всієї схеми з тиском на Україну і спробою пролобіювати розслідування проти Байдена.

Марі Йованович покинула держслужбу ще пару тижнів тому, а Вільям Тейлор залишив Київ і пішов у відставку напередодні візиту Майкла Помпео в Україну.

Очікую цікавих поворотів тепер і з Джоном Болтоном (вірніше, з виходом у світ його книги, яка мало не перевернула позиції республіканців в Сенаті), анонімним інформатором ЦРУ, з якого все почалося, і з лідерами демократів у Палаті, які керували процесом імпічменту.

А між тим, демократи продовжують сваритися між собою, не в змозі подолати внутрішні партійні протиріччя і об'єднатися на базі протистояння своєму найзлішому ворогові Дональду Трампу.

Зокрема, можна просто глянути дебати кандидатів у президенти.

Якщо так буде продовжуватися, то вони пролетять на виборах в листопаді і з тріском провалять всю кампанію, викликавши серйозний шок у своїх прихильників і прискорюючи внутрішню ідеологічну революцію в Демпартії. Можливо, це й на краще, хто знає.

Для України головний наслідок всіх цих подій - це колапс українського напрямку в Білому домі, який "збіднів" на цілу купу професійних експертів та аналітиків

А для України головний наслідок всіх цих подій - це колапс українського напрямку в Білому домі, який "збіднів" на цілу купу професійних експертів та аналітиків.

Тепер вони підуть, на їхнє місце навряд чи призначать когось іншого, а незабаром ми можемо отримати чергового "куратора" а-ля Курта Волкера, тільки з дуже обмеженим і вузьким портфоліо завдань, швидше за все, прив'язаних до політичних інтересів адміністрації Трампа, загорнутих під "боротьбу з корупцією".

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Тарас Антипович Письменник, сценарист
Погода