Горіхи знижують ризик раку

Регулярний пропуск сніданку збільшує ризик атеросклерозу та діабету

Якщо Ви здорова людина, то один раз на тиждень можете спокійно пропустити один прийом їжі, а інколи — і всі два.

Особливо підходять для таких цілей мандрівки, коли доводиться подорожувати машиною, поїздом або літаком.

Безперекусове харчування підвищує чутливість інсулінових рецепторів до інсуліну. Але завжди потрібно, щоб харчування містило всі нутрієнти — білки, жири та вуглеводи високої якості, а всі ці компоненти були наповнені вітамінами, мінералами та фітонутрієнтами.

Безперекусове харчування підвищує чутливість інсулінових рецепторів до інсуліну

В мене сьогодні попереду — дорога в гарній компанії, в руках — лептоп із закачаними цікавими науковими книжками, які давно чекали свого часу. Тому я поснідала енергетичним сніданком, а з собою взяла один бутерброд із густо висівкового хліба (лише в Ужгороді бачила булочки, які майже повністю складаються з висівок), зеленого салату, помідора і шматочка твердого сиру, а також яблуко. Планую в Будапешті перекусити цим бутербродом десь о 13-тій і летіти далі, п'ючи лише воду, каву і чай.

Сніданок. Інколи і його можна пропустити, але не варто це робити щодня, бо є дані, що регулярний пропуск сніданку збільшує ризик атеросклерозу та діабету на 55%.

Яйце. Золотий стандарт білка високої якості. Білкова їжа на сніданок допомагає краще контролювати рівень цукру протягом дня. Яєчний жовток — найбагатше джерело фосфоліпідів, що є еліксиром здоров'я і молодості для мозку, і для всього організму.

Білкова їжа на сніданок допомагає краще контролювати рівень цукру протягом дня

Горіхи. Їжа довгожителів. Є багато досліджень, які показують, що горіхи знижують смертність від всіх причин аж на 24%, нормалізують холестериновий обмін, знижують ризик померти від проблем із диханням, діабету і нейродегенеративних захворювань. Споживання 15 грамів горіхів тричі на тиждень знижує ризик колоректального раку на 69% у чоловіків та на 81% у жінок, а також ризик раку простати і смертність від нього на 34%.

Кава. Кофеїн є природнім інгібітором (сповільнювачем) "молекули старіння" mTOR. Щоденне вживання кави знижує смертність від різних причин. Є дані, що кава допомагає захистити ДНК від розривів та зменшує системне запалення в організмі.

Споживання 15 грамів горіхів тричі на тиждень знижує ризик колоректального раку на 69% у чоловіків та на 81% у жінок

Зернові. Є джерелом харчових волокон (клітковини). 90 грамів клітковини зменшує загальну смертність на 17%, а також серцево-судинну та онкосмертність.

Ягоди. Наповнені фітонутрієнтами, вітаміном С, ніжним пектином, що живить і оздоровлює мікробіом та позитивно впливає на мозок. Полуниця є джерелом фізетину, що має антиоксидантну, противірусну та нейропротекторну дію. Фізетин пригнічує склеювання амілоїдних білків, які ведуть до нейродегенерації. Є хорошою профілактикою цукрового діабету, ожиріння та МДС (вікової макулярної дегенерації сітківки).

Зелень. Є багатим джерелом фолатів, які не лише захищають судини від атеросклерозу, розривів, інсультів та інфарктів, але і ДНК від ушкоджень та мутацій. Листова зелень містить вітамін К, що захищає судини від кальцифікації.

Полуниця є джерелом фізетину, що має антиоксидантну, противірусну та нейропротекторну дію

P. S. Свій сніданок я доповнила адаптогенною добавкою, що складається з екстракту кореню родіоли рожевої, вишні ацероли (30 мг вітаміну С з біофлавоноїдами), листя шпинату та екстракту зеленого чаю (75 мг кофеїну).

Це дасть мені змогу до вечора почуватися свіжою і активною, не втомленою, підвищити стресостійкість.

Адаптогени — це сполуки, які допомагають організму боротися зі стресом. Зокрема, в родіолі є компонент салідрозид, який діє на вісь ГПА (гіпоталамус, гіпофіз, наднирники). Ця система залоз керує багатьма стрес-реакціями організму, такими, як вивільнення кортизолу.

Адаптогени підвищують експресію ("пробудження") гена Hsp70, що підвищує толерантність до емоційних та фізичних навантажень у здорових людей.

Шпинат — джерело альфа-ліпоєвої кислоти, яка є антигіпоксантом, тобто підвищує стійкість тканин до гіпоксії, особливо у високоактивних тканинах (головному мозку, серцевому м'язі, нирках і печінці). Гіпоксія веде до зменшення мітохондрій в клітинах, а саме вони є споживачами кисню і дають енергетичну валюту клітинам — АТФ. При хронічній гіпоксії мітохондрій стає менше і тканини страждають від енергетичного голодування.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Геннадій Друзенко Міжнародний правник
Володимир Горбач Політичний аналітик Інституту Євро­атлантичного співробітництва
Віктор Вовк Громадсько-політичний діяч
Віктор Бобиренко Політолог
Ярина Матвійчук Журналіст Української служби "Голосу Америки"
Погода