Велику Британію чекає "громадянська війна брекзитерів"

Прем'єр-міністр Тереза Мей йде у відставку

Усе-таки, змовники досягли свого. Повстання брекзитерів завершилося успішним взяттям резиденції прем'єр-міністра Терези Мей. Вона йде у відставку, яка відбудеться 7 червня.

Ще один британський прем'єр-консерватор, який убився об європейське питання - після Маргарет Тетчер, Джона Мейджора і Девіда Камерона.

Відчуття таке, ніби вбивають головного персонажа всіх сезонів, але сам серіал продовжують вже без нього, роблячи вигляд, що все по-старому. Але я знаю, що ні, мій світ більше не буде таким як раніше без "залізної леді 2.0".

Після прориву оборони і капітуляції Даунінг-стріт, 10, переможці з числа тих, хто повстав, негайно взялися ділити шкуру ведмедя.

Уже з наступного тижня стартують вибори нового лідера Консервативної партії. Претендентів буде більш, ніж достатньо, а це значить, що Велику Британію чекає черговий, не менш динамічний заміс, вже між самими змовниками.

Період "смути" відкриє нову главу у всьому серіалі, розкриваючи справжні мотиви багатьох персонажів, які досі не грали важливої ролі в цій трагікомічній історії з Brexit.

Борис Джонсон, який завжди з'являється в останній і критичний момент, коли відповідальності і ризиків особливо немає, а урвати можна справжній куш

Як завжди, на світ Божий вийшов і колишній міністр закордонних справ Борис Джонсон, який завжди з'являється в останній і критичний момент, коли відповідальності і ризиків особливо немає, а урвати можна справжній куш.

Він - фаворит внутрішньопартійних виборів, за яким йдуть екс-міністр з питань Brexit Домінік Рааб, міністр екології Майкл Гоув і міністр внутрішніх справ Саджид Джавід. Взагалі, в списку більше 20 імен, включаючи Андреа Ледсом, яка недавно пішла у відставку.

Незважаючи на те, що вже в наступній серії 7 червня нам доведеться розпрощатися з одним з найбільш вольових, спритних і неймовірно щасливих персонажів, історія заграє новими фарбами з початком внутрішньої "громадянської війни брекзитерів", результат якої визначить майбутнє Консервативного королівства і всього Сполученого Королівства.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Тарас Антипович Письменник, сценарист
Погода