Роман Кулик
Офіцер ЗСУ, співзасновник освітнього проекту "Експертний корпус"
22.11.2017
495
1

Четверта річниця революції. Ні про що не жалкую

Ми місцями прогресуємо, місцями здаємо позиції, але ще повоюємо

Четверта річниця - ні про що не жалкую і не забуваю ціну проміжної перемоги в лютому. І дико, що дехто взагалі так ставить питання.

Дико, що багато учасників революції почали розчаровуватись у тих подіях чи навіть доходити до монтянівської риторики, згадуючи насичені три місяці протистояння та їх наслідки.

Революція - всього лиш трамплін, вирваний у схибленого тирана, а не золоті ворота в ідеальне майбутнє. Все, що трапилось пізніше - і наша з вами відповідальність.

Все, що нам так не подобається у поточній версії України - і наше недопрацювання в тому числі

Все, що нам так не подобається у поточній версії України - і наше недопрацювання в тому числі. Якось інфантильно не визнавати цього, по звичці накидуючи гівна за свої нереалізовані сподівання виключно на поганих політиків, активістів чи ще когось - ніби вдаючи нерозуміння суті цієї гнилої постсовкової системи та суспільства в цілому.

Якщо хтось там почав "жалкувати" чи "сумніватись" - просто освіжіть пам'ять, які відбірні мразі тоді заправляли всією державою. У країни не було жодних перспектив, далі маячило прискорене згасання, експансія "руского міра", кома і еміграція - чи тупо смерть.

Ми вирвались з однієї пастки, але сходу були втягнуті в іншу - затяжну війну з Росією. Тож не дивно, що відчувається нестача пасіонарності, стресостійкості і все частіше помічаєш в друзів емоційне вигорання.

Попри це - ми досі на ногах, місцями прогресуємо, місцями здаємо позиції, але ще повоюємо. Головне не втрачати орієнтири.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Остап Українець Письменник, перекладач
Максим Кияк Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Тарас Чмут Голова правління "Українського мілітарного центру"
Надія Романенко Керівниця проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Тарас Антипович Письменник, сценарист
Погода