Щоб не шукати, а знайти: секрети успішного працевлаштування

Секрети кар'єрного консультанта

Для успішного пошуку роботи важлива не тільки техніка - резюме та супровідні листи. Потрібні якості і установки. Ось кілька з них.

Перш за все, проактивність. Здатність використовувати можливості максимально, без зовнішнього стусана. Проактивний пошукач замислюється, що резюме на сайтах недостатньо. Генерує можливості для зустрічі з роботодавцем. Знаходить їх в найнесподіваніших місцях.

Маю улюблену історію про дівчинку Юлю, яка одного разу приїхала в компанію, покликала ейчара і сказала, що хоче тут працювати. Після зустрічі я дбайливо поклала Юлине резюме в теку і спокійно про нього забула. І забула б назовсім, якби Юля не приїхала ще тричі, якби не додалася у Фейсбуці і не дзвонила, щойно з'являлася цікава для неї вакансія. І Юля влаштувалася в бажану компанію і стала для мене прикладом: немає нічого неможливого.

Проактивний пошукач приходить до кар'єрного консультанта вже зі списком компаній-лідерів на ринку. Або, як мінімум, ставить питання: "Як готуватися до зустрічі, і яку користь матиму з неї?" Тобто, йому не все одно. Тут часто згадую свого минулого керівника. Вона навіть вивела жартівливий термін "невсеодношність". І підібрала собі сильну команду з небайдужих людей.

Проактивний претендент здатний освоювати нову професію. І на курси піде, і ночами буде читати. Зустрінеться з людьми, які домоглися успіху, і візьме у них інтерв'ю. Почне вести блог про свої відкриття в новій галузі. Зробить все, щоб напрацювати експертність.

Щось не спрацьовує? Переступіть через граблі і виберіть інший шлях

Експертність напрацьовується працею і самоаналізом. Коли задаються питаннями: а що ще я можу навчитися робити? Як стати ефективнішим?

Гнучкість мислення називають здатністю майбутнього, і не дарма. У нашому динамічному світі, просто необхідно вчасно міняти курс. Особливо в вмираючих професіях. Щось не спрацьовує? Переступіть через граблі і виберіть інший шлях

Дістаємо з людини її досвід і розглядаємо, як на блюдечку. Акуратно витягаємо досягнення. Приправляємо їх сильними сторонами

Гнучкість пов'язана зі здатністю ризикувати. Піти працювати в область, яка розвивається. Освоїти нову професію або рушити в стартап. Підійти на конференції до крутого спікеру і сказати, що "хочу працювати у вашій команді". Страшно, незрозуміло, але працює. Виявляється, сил і потенціалу досить. Побічний ефект - з'являється бажання досягати більшого і долати нові перешкоди.

Ще одна важлива штука - адекватна самооцінка. Ноги ростуть з розуміння цінності кандидата для роботодавців. Найчастіше зустрічається перекіс в сторону заниженої самооцінки. Все з виховання ( "Не висовуйся"). З відсутності зворотного зв'язку від роботодавця ( "не лаю, значить справляєшся"). З нерозуміння, як співвідносяться наші можливості з запитами ринку ( "а кому я взагалі з таким досвідом потрібен?"). За сто з гаком консультацій по кар'єрі часто з таким стикалася. Тоді дістаємо з людини його досвід і розглядаємо, як на блюдечку. Акуратно витягаємо досягнення. Приправляємо їх сильними сторонами. Знаходимо напрямки, в яких весь цей мікс потрібний і важливий. І - починаємо діяти.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Костянтин Єлісєєв Голова ГО "Центр нових рішень"
Даян Френсіс Головна редакторка канадської газети National Post 
Олег Саакян Політолог
Пітер Дікінсон Редактор служби UkraineAlert в Atlantic Council
Богуслав Хработа Головний редактор польської газети Rzeczpospolita