Як знайти своє покликання

Будьте там, де ви потрібні

Вважається, що "покликання" або "справа життя" - це робити те, що подобається і цікаво. Але це не завжди так.

Точніше, інтерес - тільки одна зі складових. І, якщо в пошуках тієї самої справи ви керуєтеся тільки цікавістю, то ризикуєте залишитися на рівні хобі без фінансових результатів, а в деяких випадках з втратою цього самого інтересу. Я люблю солодощі, але не змогла б їсти тільки їх.

Також покликання часто асоціюють з роботою для задоволення. Ми все ще віримо, що знайшовши таку роботу в нашому житті стане більше фану і вільного часу.

На ділі ж, люди "на своєму місці", яких я зустрічала, прагнуть не отримувати задоволення від своєї справи, а безперервно інвестувати в неї. Вони читають літературу, ходять на заходи, працюють над нетворкінгом, дивляться відео і вчаться у кращих і так, займаються документами й аналітикою. А ще знають, що в кожній справі є нюанси, які не подобаються. Іноді, це робота з важкими клієнтами, іноді - маркетинг, просування та продаж, іноді - складний вхід у професію.

Люди "на своєму місці" прагнуть не отримувати задоволення від своєї справи, а безперервно інвестувати в неї

Якщо ви хочете стати в чомусь успішним, почніть з напрацювання експертності в цій справі. Просто візьміть і почніть, навіть якщо здається, що від вас до мрії - ціла прірва. Або ви відчуваєте божевільний страх. Рухайтеся невеликими кроками і в процесі стане зрозуміліше, чи це справді ваше.

І ще одне. Я не перестану повторювати, що покликання - це не те, що подобається і хочеться. Це те, де ви потрібні. Тому що хірург може не отримувати задоволення від проведення операцій по 12 годин. Але він безсумнівно радіє, коли завдяки операції людина стає здоровішою. Маркетолог може не любити проводити аналітику, але він вважає успіхом виведення нового бренду на ринок. А менеджер по персоналу може не любити обдзвонювати кандидатів, але йому добре, коли новий співробітник відчуває себе добре на новому місці.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Ольга Айвазовська Голова громадянської мережі "Опора"
Сергій Курганов Генеральний директор рієлторського об'єднання "ПРОСТОР"
Євгенія Кузнєцова Письменниця
Антон Сененко Cтарший науковий співробітник Інституту фізики НАН України
Андрій Веселовський Дипломат, колишній представник України в Європейському Союзі