Кольорові граблі: чому не знаходиться робота мрії

Помилки при пошуку роботи не унікальні: це наші звичні граблі, тільки іншого кольору

Пошукачі роботи нерідко скаржаться: вакансій мало, кадровики злі, та й фахівців не цінують по-справжньому. Але найчастіше проблема криється зовсім в іншому.

Як ми заліковуємо хворобу без розуміння її причин, так, буває, і розсилаємо резюме. А потім - десятки безуспішних співбесід без усвідомлення, що проблема в нас самих. Парадокс ще в тому, що нам такі помилки часто не помітні. Зате добре проглядаються збоку. І повторюються вони не тільки при пошуку роботи, але і в житті. Ті ж граблі, лиш іншого кольору.

Ось моя невелика вибірка часто повторюваних "граблів".

Людина не готова мінятися або вона негнучка

Приклад 1: При пошуку роботи виявляється, що зарплати на ринку нижче, ніж була на попередньому місці. Людина не погоджується на пропозиції, хоча роботи немає вже рік.

Приклад 2: Спеціаліст вмираючої галузі наполегливо шукає роботу тільки в цій же сфері. І на такій же позиції, замість перекваліфікуватися у більш перспективну.

Приклад 3: Кандидат прагне в певну компанію, але знайомитися з корисними людьми на конференціях вважає нижче своєї гідності.

Як лікується: потрібно зрозуміти, що втрачаєте, коли тупцюєте на місці.

Людина не готова напружуватися

Приклад 1: отримувати багато грошей хочеться, а ночами вчитися новій професії ночами - не дуже. Простіше розсилати пачками резюме і чекати на результат.

Приклад 2: хочеться роботу біля будинку, високу зарплату і перспективи розвитку, але скласти список компаній у найближчому районі й індивідуальне резюме під кожну складніше, ніж просто розсилати резюме і сподіватися на диво.

Приклад 3: людина шукає, на кого б перекласти відповідальність і хто б зробив за неї всю роботу. Наприклад, вивчає нову програму і при найменшому нерозумінні смикає когось, замість знайти інформацію самотужки.

Як лікується: усвідомленням, що мети не досягнуто, і працетерапією. А ще – аналітикою за кількістю друзів, які чомусь більше не хочуть вам допомагати.

Найкрутіший досвід отримуємо, долаючи страх і пірнаючи в незвідане

Людина не хоче ризикувати.

Сумно, але найкрутіший досвід ми часто отримуємо, долаючи страх і пірнаючи в незвідане. Якщо не ризикнути і не сказати керівнику про своє бажання заробляти більше, він не дізнається про це сам і не підвищить.

Якщо не написати менеджеру компанії мрії про бажання працювати в ній - він і не здогадається.

Як лікується: невеликими кроками у напрямку до мети. Такими, щоб нічого глобально не втрачати, але й пробувати.

Людина недооцінює себе.

Здається, що все, чого ти досяг - не варте нічого. Страшно говорити про свої досягнення, а якщо доводиться, то звучить це так невпевнено, що його буквально не чують. Йому здається що "всі так можуть".

Приклад 1: Людина не йде з компанії, де упелась у стелю, бо "а кому я потрібен на ринку". Час іде, а "потрібності" не додається.

Приклад 2: При описі функціонала в резюме кандидат "забуває" вказати круті проекти і досягнення.

Як лікується: зворотним зв'язком від людей, які можуть підтримати. Регулярним зосередженням на своїх досягненнях.

Це не вичерпний список. Кожен пункт важливий, і жоден консультант не знайде за вас роботу, якщо ви не пропрацюєте її самі.

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Анастасія Леухіна Голова ГО "Горизонталі", викладач Київської школи економіки
Світлана Фус Дієтолог
Микола Несенюк Журналіст
Ольга Решетилова Координаторка Медійної ініціативи за права людини
Любов Морозова Музикознавиця
Погода