Кремль робить ставку на політичний шлях руйнування України

Путіну як і раніше життєво необхідно заблокувати європейський вектор України. Тому він хоче заштовхнути "Лугандонію" як ракову пухлину в політичне тіло України.

Немає більше жодного "Русского мира". Всі ці божевільні ідеї зникли разом з оглушливим провалом всіх планів, пов'язаних з "Новоросією". Ці фантазії для Путіна стало абсолютно неможливо реалізувати.

Але Путіну як і раніше життєво необхідно заблокувати європейський вектор України. Тому він хоче заштовхнути "Лугандонію" як ракову пухлину в політичне тіло України. Частково йому тут підіграють Меркель і Олланд, які будують свій миротворчий імідж на "реалізації Мінських угод", - говорить Андрій Піонтковський для "Апострофа".

Оскільки Москва не може піти на військове загострення, Кремль робить ставку на політичний шлях руйнування України. У зв'язку з цим, Україні зараз особливо важливо не піддаватися на його "дипломатичні виверти".

Європейський вибір був зроблений ще два роки тому і він незворотній. Тому підсумки недавнього "референдуму" в Нідерландах жодним чином не повинні вплинути на європейський вектор розвитку України. Тим паче, що голландський парламент відкинув пропозицію опозиції анулювати ратифікацію угоди про Асоціацію ЄС і України. Всі історії з проплаченим Москвою "референдумом" можна забути.

Оскільки Москва не може піти на військове загострення, Кремль робить ставку на політичний шлях руйнування України

Новому уряду України потрібно ефективніше займатися реформами і піднімати якомога швидше економіку країни. Іншого шляху в Європу немає.

Що стосується Мінських угод, то всім очевидно, що Путін ніколи не віддасть контроль над кордоном і не виведе війська. Єдиний позитивний результат угод - припинення вогню і зафіксована лінія розділу між воюючими сторонами, яку здатна утримувати українська армія.

А все, що там на тимчасово окупованих територіях відбувається - це повна відповідальність окупаційних військ Росії. Після падіння путінського режиму ці території, так само як і Крим, повернуться до складу України. А сьогодні жодних МоторИл і Ахметових в політичному полі України бути не повинно.

Меркель і Олланд треба ввічливо пояснити, що Україна не піде на руйнування свого конституційного ладу і відмови від свого цивілізаційного вибору заради їх "миротворчих" амбіцій.

Текст публікується з дозволу редакції "Апостроф"

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Анастасія Леухіна Голова ГО "Горизонталі", викладач Київської школи економіки
Світлана Фус Дієтолог
Микола Несенюк Журналіст
Ольга Решетилова Координаторка Медійної ініціативи за права людини
Любов Морозова Музикознавиця
Погода