Ексклюзиви
Пʼятниця, 12 жовтня 2007 17:57

Петербурзьких водіїв поділять на слонів та макак

У Санкт-Петербурзі створили товариство спокійних водіїв. Вони боротимуться з порушниками правил дорожнього руху.

Своєю зброєю члени клубу обрали наклейки з зображенням слонів і макак. Слонів роздаватимуть спокійним водіям. Знаком макаки тавруватимуть неврівноважених гонщиків, які спричиняють аварії.

— Сьогодні вважається, що лихач — це крутий водій. Друзі таких поважають, а обережних автолюбителів називають "чайниками". Якщо так буде й надалі, то ніхто не навчиться поважати правила дорожнього руху, — каже представник клубу. — Ми хочемо показати, що лихач — це метушлива макака, яка витівками намагається довести свою значимість у суспільстві.

Водії, які входять до товариства, дзвонитимуть по спеціальних телефонах, відправлятимуть СМС-повідомлення з інформацією про порушників на дорогах. Номери їхніх автомобілів зберігатимуть у спеціальних базах. Якщо у водія буде більш ніж 20 порушень — присвоять статус "макаки". Його машину знайдуть і наклеять на неї позначку.

Клуб почав працювати в четвер. 15 власників престижних іномарок наклеїли на свої авто позначки із зображенням слона.

Зараз ви читаєте новину «Петербурзьких водіїв поділять на слонів та макак». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі