Ексклюзиви
Четвер, 18 листопада 2021 07:20

Колишній найважчий чоловік спробував укоротити собі віку

Автор: dailymail.co.uk
  Пол ­Мейсон переїхав до молодшої на 13 років Ребекки Маунтейн до Сполучених Штатів Америки. Жінка не їсть м’яса. Готувала легкі страви для нареченого. Прожили разом два роки. Після розставання в Пола почалася депресія. Знову став набирати вагу
Пол ­Мейсон переїхав до молодшої на 13 років Ребекки Маунтейн до Сполучених Штатів Америки. Жінка не їсть м’яса. Готувала легкі страви для нареченого. Прожили разом два роки. Після розставання в Пола почалася депресія. Знову став набирати вагу

Колишній поштар з британського Іпсвіча 61-річний Пол Мейсон важив 508 кг. Був найтовстішою людиною у світі.

Почав набирати вагу після 35 років. Пол з'їдав 40 шоколадних батончиків щодня. На вечерю замовляв три піци найбільшого розміру. Вживав 20 тис. калорій на день.

— Не міг вийти з будинку, — розповідає Пол Мейсон. — Рухатися було складно. Зуби почали кришитися. Стерилізував голку й сам виривав їх. Набрав найбільшу вагу — 508 кілограмів.

Чоловік почав задихатися. У нього з'явилися рани на шкірі. Щоб забрати його до лікарні, медикам довелося розбирати стіну. У спеціальний автомобіль Пола завантажували краном.

— Лікарі говорили, що мене доведеться спалювати у печі для тварин, — говорить Мейсон. — У крематорій для людей не помістився б. І не було механізму потрібного розміру, щоб підняти тіло. Це мене отверезило. Я ніби подивився на себе збоку.

2010-го Пола прооперували, зменшили шлунок до розміру яйця. Схуд до 120 кг. Про Мейсона зняли документальний фільм. Його побачила на 13 років молодша американка Ребекка Маунтейн. Приїхала до Пола. Пара заручилася. Чоловік перебрався у Сполучені Штати Америки. У Нью-Йорку йому видалили 25 кг зайвої шкіри після схуднення. Операція тривала 9 год. У Британії відмовлялися її робити. Вимагали, щоб вага трималася стабільно принаймні два роки.

2015-го пара розійшлася. Пол набрав 70 кг через стрес. Працювати не міг. Почав красти піцу в магазинах.

— Оштрафували, але не судили, — каже Пол. — У США мені не могли допомогти. Медична страховка не покривала необхідних послуг. А потрібне було серйозне лікування. Тому повернувся в Британію.

Під час пандемії чоловік знову погладшав до 250 кг.

— Я з'їв понад 20 пігулок снодійного, — говорить Мейсон. — Це моє благання про допомогу. Бачив, що повільно повертаюся в найгірші часи. Сам не впораюся. Але операцію весь час відкладають, бо стаю важчим. Лікарі кажуть, що медичні втручання нічого не дадуть.

Мейсон потребує операції на колінних суглобах, заміни стегнового й видалення гриж. Такі кошту­ва­тимуть понад 100 тис. фунтів — більш як 3,5 млн грн. На його лікування вже витратили 1,5 млн фунтів державних коштів.

Зараз ви читаєте новину «Колишній найважчий чоловік спробував укоротити собі віку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі