Пʼятниця, 25 липня 2008 07:10

Дощ лив 15 годин у Хмельницькому

Злива в Хмельницькому розпочалася вночі 23 липня. Продовжувалася 15 год. протягом дня. На три години дощ стих, а опівночі почався знову. Припинився в четвер по обіді. Найбільше від негоди постраждали кілька мікрорайонів Хмельницького — особливо вулиці Черняховського й Олега Кошового. У будинку хмельничанина Володимира Кривошия, який живе на Черняховського, води по коліна, речі плавають.

— У мене двометровий підвал затоплений, — каже Людмила Підгородецька, 60 років, яка теж живе на вул. Черняховського.

Стоїть вода в під"їзді п"ятиповерхівки навпроти залізничного вокзалу. Аби запинити потік води до своїх дворів жителі вул. Проскурівського підпілля заклали біля воріт мішки з піском. Вода на подвір"ях, але до хат не потрапляє.

На вул. Шевченка стоять 40 тролейбусів. Водії автомобілів шукають у калюжах номерні знаки своїх машин: дощ був такої сили, що їх позбивало.

В управлінні Міністерства з надзвичайних ситуацій Хмельницької області всю техніку направили на відкачку води. Кажуть, вітром із дерев позривало листя. Воно забило каналізаційні зливи.

Зараз ви читаєте новину «Дощ лив 15 годин у Хмельницькому ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода