середа, 11 травня 2011 11:46

Юрій Чебан і Едуард Шеметила виграли етап Кубка світу з веслування

У Познані (Польща) завершився перший етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное. Хоча на етапах і не розігруються путівки на Ігри XXX Олімпіади в Лондоні, але змагальний міжнародний досвід є важливим етапом підготовки до ліцензійного чемпіонату світу, який проходитиме з 18 по 21 серпня в Угорщині.

З першого старту сезону українські спортсмени повертаються додому з трьома нагородами – 2-ма золотими і 1-ю бронзовою медалями.

На 200-метрівці серед каноїстів не було рівних Юрію Чебану (на фото). У фінальному запливі бронзовий призер пекінської Олімпіади майже одну десяту виграв у Євгенія Шукліна з Литви і став переможцем змагань.

Каное-одиночка (200 метрів):

1. Юрій Чебан (Україна) – 42,654

2. Євгеній Шуклін (Литва) – 42,750

3. Себастьян Брендель (Німеччина) – 42,830

Друге "золото" до скарбнички збірної України приніс Едуард Шеметила у змагання каноїстів на дистанції 5000 метрів.

Каное-одиночка (5000 метрів):

1. Едуард Шеметила (Україна) – 23.43,575

2. Матей Руснак (Словаччина) – 23.58,407

3. Вінсент Сломінскі (Польща) – 24.32,947

Не залишились без нагород і наші байдарочники. Одразу пробитись до фіналу українцям Олегу Харитонову та Миколі Кремеру не вдалося. Це право вони вибороли через півфінал. І свого шансу не втратили. Вже у фінальному запливі Олег Харитонов здобув бронзову нагороду, а Микола Кремер фінішував з 4-м результатом.

Байдарка-одиночка (200 метрів):

1. Едвард Макківер (Велика Британія) – 37,794

2. Петр Семеновскі (Польща) – 37,998

3. Олег Харитонов (Україна) – 38,506

4. Микола Кремер (Україна) – 38,694

За крок до подіуму завершила змагання Олімпійська чемпіонка Пекіна-2008 Інна Осипенко-Радомська у веслуванні на байдарках на дистанції 200 метрів. Таким чином, з трьома нагородами, наша збірна посіла 6 загальнокомандне місце. Першу сходинку рейтингу зайняла команда Білорусі (6-1-4).

Зараз ви читаєте новину «Юрій Чебан і Едуард Шеметила виграли етап Кубка світу з веслування ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua