неділя, 22 серпня 2010 14:56

Українка стала чемпіонкою світу з веслування на байдарці

Сьогодні, 22 серпня, у польській Познані продовжився чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное. Українка Інна Осипенко-Радомська стала найсильнішою в байдарці-одиночці, перемігши на дистанції в 500 метрів.

Також наша спортсменка виграла срібну нагороду на дистанції в 200 метрів. На цій же дистанції у змаганнях чоловіків у каное-одиночці наш Юрій Чебан став бронзовим призером.

Веслування на байдарках і каное, чемпіонат світу

Жінки. 500 м. Байдарка-одиначка.

1. Інна Осипенко-Радомська (Україна) - 1.50,461.

2. Наташа Яніч (Угорщина) - 1.50,625.

3. Рейчел Кауторн (Велика Британія)

Чоловіки. 200 м. Каное-одиночка.

1. Іван Штиль (Росія) - 39,161.

2. Томас Сімар (Франція) - 39,729.

3. Річард Далтон (Канада) і Юрій Чебан (Україна) - 39,953.

Жінки. 200 м. Байдарка-одиначка.

1. Наташа Яніч (Угорщина) - 40,181.

2. Інна Осипенко-Радомська (Україна) - 40,797.

3. Шінобі Кітамото (Японія) - 40,917

За матеріалами Турнір

Зараз ви читаєте новину «Українка стала чемпіонкою світу з веслування на байдарці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua