середа, 19 червня 2024 18:20

Матч Хорватія - Албанія завершився цікавим рахунком

Хорватія змогла зрівняти рахунок у другому таймі. Фото: Instagram.com/hns_cff

Збірна Хорватії зіграла у результативну нічию з Албанією.

Матч другого туру групи В на чемпіонаті Європи-2024 з футболу завершився із рахунком 2:2. Про це повідомили "Суспільне Спорт".

Албанія заволоділа перевагою вже на 11-й хвилині першого тайму. Нападник Албанії Ясір Асані зробив передачу на Казіма Лачі, який з близької відстані забив головою, спрямувавши м'яча вниз по центу воріт.

Хорватія змогла зрівняти рахунок у другому таймі.

На 74-й хв матчу Анте Будімір зробив асист на Андрея Крамарича у штрафному майданчику, який пробив у лівий нижній кут воріт.

Уже через дві хвилини м'яч знову опинився у воротах: півзахисник Албанії Клаус Г'язула припустився помилки, зрізавши м'яч у власні ворота. Рахунок став 2:1 на користь Хорватії.

На четвертій компенсованій хвилині Г'язула вже відзначився у воротах Хорватіъ, зробивши рахунок 2:2.

Після стартового туру Албанія і Хорватія залишаються на третьому та четвертому місці відповідно. При цьому албанці випереджають хорватів завдяки кращій різниці м'ячів.

Турнірна таблиця

Іспанія - 3 очки (1 матч), (3:0 різниця м'ячів)

Італія - 3 очки (1), (2:1)

Албанія - 1 очко (2), (3:4)

Хорватія - 1 очко (2), (2:5).

Хорватія та Албанія відкривали програму другого туру на Євро-2024.

Другий тур ставав одним з вирішальним для обох команд. У першому турі Хорватія зазнала розгромної поразки від Іспанії (0:3), тоді як Албанія - мінімально поступилася Італії (1:2).

Зараз ви читаєте новину «Матч Хорватія - Албанія завершився цікавим рахунком». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua