пʼятниця, 09 серпня 2024 20:25

Українська борчиня Ірина Коляденко пробилася до фіналу Олімпіади

Українська спортсменка Ірина Коляденко пробилася до фіналу Олімпіади-2024 і змагатиметься за "золото" у вільній боротьбі.

У півфіналі Коляденко перемогла представницю Киргизстану Айсулу Тининбекову з рахунком 9:2. Про це повідомили "Суспільне Спорт".

Автор: Getty Images
  Ірина Коляденко пробилася у фінал Олімпіади-2024

Українка відкрила рахунок після челенджу від тренерів- у суперниці зафіксували небезпечне положення. На перерву Коляденко пішла лідеркою - 2:2.

Тинибекова відновила паритет на старті другого періоду, але українка ще до кінця четвертої хвилини повернула собі лідерство.

Ірина Коляденко перемогла представницю Киргизстану Айсулу Тининбекову з рахунком 9:2

Контратака на останній хвилині й попередження Тиникебовій додали Ірині ще п'ять балів - перемога українки з рахунком 9:2.

На паризьких Іграх 25-річна Ірина Коляденко виступає у статусі чинної бронзової призерки. У Токіо українка діставалася півфіналу, в якому зазнала своєї єдиної поразки на турнірі - поступилася представниці Киргизстану Айсулуу Тинибековій.

Українка розпочала виступи на Олімпіаді-2024 з двох перемог поспіль.

Стартувала з вольової перемоги над представницею Монголії Пуревдорджийн Орхон: поступалася 0:4 після першого періоду, але довершила камбек із мінімальною різницею 8:7.

У чвертьфіналі перемогла болгарку Біляну Дудову - 7:3.

За золоту нагороду українка боротиметься з віцечемпіонкою світу, японкою Сакурою Мотокі.

Фінал жіночої вільної боротьби e категорії 62 кг відбудеться 10 серпня.

Сьогодні українські веслувальниці Людмила Лузан та Анастасія Рибачок вийшли до фіналу у каное-двійці на дистанції 500 метрів на Олімпійських іграх 2024.

Зараз ви читаєте новину «Українська борчиня Ірина Коляденко пробилася до фіналу Олімпіади». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua