середа, 07 серпня 2024 12:37

"Будемо дивитися відео і розбиратися" - Шовковський прокоментував гру з "Рейнджерс"

Олександр Шовковський визнав провал "Динамо". Фото: fcdynamo.com

Головний тренер київського "Динамо" Олександр Шовковський висловився про нічию команди в матчі з шотландським "Рейнджерс" (1:1) у третьому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів.

Після забитого м'яча кияни намагалися втримати результат, передає сайт "Динамо".

"Безумовно, ми засмучені через те, що втратили перемогу на останній хвилині. Водночас ми розуміли, що доля нашого протистояння буде вирішуватися у Глазго. Ми зіграли лише перший тайм. До другого команда буде готуватися через матч чемпіонату України, який ми проведемо 9 серпня. У футбол грало дві команди, одна намагалася втримати результат, розраховуючи на швидкі контратаки. І у нас були можливості для цього, тим більше, що основна загроза була саме від флангових атак суперника. Ми мали діяти в окремих моментах матчу більш впевнено, але припускалися помилок. Будемо дивитися відео і розбиратися. Недостатня кількість матчів такого високого рівня, безумовно, є негативним уроком для нас", - сказав тренер.

Матч-відповідь між "Рейнджерс" та "Динамо" відбудеться у Глазго 13 серпня.

Київське "Динамо" не змогло здобути перемогу у кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів.

Українці зіграли внічию 1:1 з шотландським "Рейнджерс" у першому матчі третього раунду.

Зараз ви читаєте новину «"Будемо дивитися відео і розбиратися" - Шовковський прокоментував гру з "Рейнджерс"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua