неділя, 13 березня 2022 20:10

Українець став переможцем Кубка Європи з метання молота

Михайло Кохан. Фото:Ffacebook.com/UkrainianAthletics

Український метальник молота Михайло Кохан виграв Кубка Європи з метань у португальській Лейрії.

Кохан посів перше місце у категорії U-23 з результатом 74,59 м, повідомляє "24 канал".

"Срібло" Кубка Європи виборов німець Мерлін Хуммель "Бронза" у представника Італії Джорджо Олів'єрі.

Медаль Кохана стала першою для збірної України на поточному Кубку Європи з метань. Турнір у Лейрії завершиться 13 березня.

Минулого року Кохан виграв молодіжний чемпіонат Європи з метання молота, а також посів четверте місце на Олімпіаді-2020 у Токіо. Михайло став першим 20-річним атлетом в історії, хто кинув молот за 80-метрову позначку.

Зараз ви читаєте новину «Українець став переможцем Кубка Європи з метання молота». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua