пʼятниця, 12 червня 2020 11:57

Шовковський пригадав свою легендарну помилку в матчі проти Словенії

Олександр Шовковський зараз працює асистентом Андрія Шевченка у збірній України. Фото: ФК "Динамо" Київ

Легендарний воротар Олександр Шовковський пригадав свою помилку в матчі проти Словенії.

За словами Шовковського, якби ситуація повторилася, то він зіграв би так само.

"Матч у Любляні розпочався для нас добре – ми виграли перший тайм завдяки голу Андрія Шевченка. Але після перерви почалися незрозумілі речі, пішла якась дивна гра. У нас було два спірних вилучення, а потім стався цей гол Міленко Ачимовича. Зрозуміло, до нього призвела моя технічна помилка.

Але водночас, якщо повертатися до цього епізоду, то я нічого не міняв би – наступного разу, якби повторилася ситуація, зіграв би точно так само. Я бачив, що до цього м'яча ніхто не біжить. Розумів, що встигну. Усе робив правильно, але, коли вибивав, м'яч просто звалився з ноги і за неймовірною випадковістю потрапив прямо до суперника. Я хотів зробити винос по бровці, подалі, але, на жаль, не пощастило", – поділився Шовковський в інтерв'ю zbirna.com.

У матчі за право поїхати на Євро-2000 збірна України приграла в плейоф збірній Словенії - 1:2, 1:1.

Зараз ви читаєте новину «Шовковський пригадав свою легендарну помилку в матчі проти Словенії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua