Ексклюзиви
Понеділок, 22 вересня 2008 22:11

"Черкаські Мавпи" таки залишились без єврокубків


Лист в Апеляційну Комісію ФІБА від БК "Черкаські Мавпи"

Шановні члени апеляційної комісії ФІБА Європа!
 
БК "Черкаські Мавпи" звертається до Вас з проханням переглянути рішення ФІБА Європа щодо зняття команди БК "Черкаські Мавпи" з усіх турнірів, що проводяться під егідою ФІБА.

Ми іще раз хочемо наголосити, що заслужили право грати в Кубку Виклику, отримавши Wild Card. Дозвольте процитувати підпункт 8.1, пункт 8, розділ 2 Положень про Проведення Кубку Виклику 2008/2009:

"Будь який клуб, який зареєстрований в національній федерації, має право брати участь в Кубку Виклику, за умови виконань наступних вимог:

а) сума в розмірі 20 000 євро має бути сплачена не пізніше крайнього терміну, згідно пункту 10 цього Регламенту;

б) зал та інші приміщення, де проходитимуть змагання, мають відповідати нормам Офіційних Правил Баскетболу та ФІБА Європа;

в) зал, де проходитимуть змагання, має вміщувати як мінімум 2000 осіб;

г)  готель клубу має відповідати найвищим міжнародним стандартам;

д) гостьова команда та співробітники ФІБА Європа мають забезпечуватись якісним харчуванням в достатній кількості". 

Формальною причиною усунення "Черкаських Мавп" від турнірів ФІБА Європа є неучасть у команди у Суперлізі – турнірі, що проводиться під егідою Федерації Баскетболу України. 

Мусимо заявити, що "Черкаські Мавпи" є дійсним членом Федерації Баскетболу України, оскільки ми не отримували сповіщення про припинення членства. Більш того, наші дитячі та жіночі команди заявлені у відповідних турнірах ФБУ, за що платяться відповідні внески. Ми продовжуємо платити усі внески в обласну організацію ФБУ.

"Черкаські Мавпи" виконали усі вимоги ФІБА Європа, включаючи вимоги до залу, проживання та харчування гостьових команд та представників ФІБА Європа (пункт 8,1 (б), (в), (г)). Також, клуб виконав усі фінансові вимоги (пункт 8.1 (а)).

Слід зазначити, що Федерація Баскетболу України протягом 2 років відмовляється надавати клубам звіт про фінансову діяльність, тож клуби, що сплачують чималі внески, не знають, як використовуються ці кошти. Прокуратурою вже розпочате розслідування з цього приводу. 

Внески за участь у Суперлізі були різко підвищені, саме тому низка клубів відмовилась від участі в цьому турнірі. 
ФБУ відмовляється збирати Раду Федерації, на якій представники клубів могли б відстоювати свої права. Такі факти суперечать вимогам, які ФІБА висуває до національних федерацій. 

"Черкаські Мавпи" завжди діяли в рамках правового поля і виконували вимоги міжнародних на національних організацій! Ми закликаємо керівництво ФІБА Європа слідувати власним нормам та положенням про Проведення Кубку Виклику і допустити "Черкаські Мавпи" до участі в Кубку Виклику.

Баскетбольный клуб "Черкаські Мавпи"

Офіційний лист ФІБА-Європи "Черкаським мавпам"
 
Президенту Сергію Одаричу
Черкаські мавпи 
Копія: Федерації баскетболу України
 
Вельмишановний пане, 
Дякуємо Вам за Ваш лист та за інформацію, що ви нам надали.

Незважаючи на Ваші аргументи, через причини, вказані у нашому попередньому листі, ми змушені підтвердити, що Ваш клуб не може брати участь у європейських клубних змаганнях.

Внески, що ви сплатили, будуть повернуті Вам у найближчому майбутньому. Будь ласка, повідомте нам Ваші банківські реквізити для виконання трансферу.
 
З повагою,
Нар Занолін
Генеральний Секретар ФІБА – Європа

sport.com.uа

Зараз ви читаєте новину «"Черкаські Мавпи" таки залишились без єврокубків». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 117
Голосування Андрій Шевченко залишить збірну України після Євро-2020?
  • 1) так, разом з італійськими помічниками перейде до "Мілана"
  • 2) ні, захоче зіграти як тренер на Кубку світу-2022
Переглянути
Погода