понеділок, 04 жовтня 2021 09:20

"Мілан" переміг "Аталанту" у феєричному матчі

Рафаель Леау забив третій гол у ворота "Атаналти". Фото: Getty Images

У матчі сьомого туру чемпіонату Італії "Мілан" в гостях переміг "Аталанту" - 3:2.

"Россонері" відкрили рахунок вже на першій хвилині поєдинку, коли відзначився Давіде Калабрія. Ще до перерви другий м'яч команди Стефано Піолі забив Сандро Тоналі.

У другому таймі "Мілан" забив третій м'яч після точного удару Рафаеля Леау. На що "бергамаски" відповіли спершу взяттям воріт з боку Дувана Сапати з пенальті, а потім вже в компенсований час відзначився Маріо Пашалич. Врятувати нічию "Аталанті" забракло часу.

Український півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський вийшов на поле зі старту, проте був замінений на початку другого тайму на Йосипа Ілічича.

"Мілан" вийшов на друге місце турнірної таблиці Серії А, а відставання від лідируючого "Наполі" становить два очки. "Аталанта" посідає восьму сходинку.

В інших матчах туру "Інтер" в гостях переміг "Сассуоло" - 2:1, "Ювентус" здолав "Торино" - 1:0, а "Наполі" переміг "Фіорентину" - 2:1.

Зараз ви читаєте новину «"Мілан" переміг "Аталанту" у феєричному матчі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua