Іспанія перемогла Францію у фіналі Олімпіади з футболу
3

Футбольна збірна Іспанії перемогла збірну Франції у фіналі Олімпіади-2024

Футбольна збірна Іспанії переграла збірну Франції у фіналі Олімпіади-2024.

Матч у Парижі завершився із рахунком 3:5 у додатковий час.

У фіналі іспанці у додатковий час обіграли французів: після 3:3 у першому таймі забили два м'ячі в овертаймі.

На 11-й хв зустрічі французи вийшли вперед завдяки голу Енцо Мійо. До перерви іспанці відповіли трьома м'ячами - дубль оформив Фермін Лопес, після чого відзначився Алекс Баена.

У другому таймі підопічні Тьєррі Анрі зуміли відігратися. На 79-й хв скоротив відставання у рахунку Магнес Акліуш. У компенсований час, на 90+3-й хв, Жан-Філіп Матета реалізував пенальті.

У додатковий час іспанці відправили у ворота французів два м'ячі. Дублем вистрілив Серхіо Камельйо, забивши на 100-й та 120+1-й хв.

Бронзовим призером чоловічого футбольного турніру ОІ-2024 стала збірна Марокко, яка напередодні у матчі за третє перемогла Єгипет з рахунком 6:0.

У липні Іспанія на заключних хвилинах виграла фінал Євро-2024 і вчетверте стала чемпіоном Європи з футболу. Англія вдруге поспіль поступилася у фіналі чемпіонатів Європи - стала першою такою збірною в історії.

Іспанія випередила Німеччину і одноосібно стала найтитулованішою збірною в історії чемпіонатів Європи.

Зараз ви читаєте новину «Іспанія перемогла Францію у фіналі Олімпіади з футболу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua