неділя, 14 липня 2024 23:54

Збірна Іспанії стала чемпіоном Європи з футболу

Іспанці стали новими чемпіонами Європи з футболу. Фото: football.ua

Збірна Іспанія перемогла збірну Англії у фінальній грі за титул чемпіона Європи з футболу-2024.

Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь іспанців.

Перший гол на 47-й хвилині забив іспанський півзахисник Ніко Вільямс. На 73-й хвилині рахунок зрівняв англійський півзахисник Коул Палмер.

На 86-й хвилині після пасу Марка Кукурельї вирішальний м'яч забиває Мікель Оярсабаль.

Іспанці виступали у фіналі чемпіонатів Європи вже вчетверте, причому раніше їм тричі вдавалося здобути золоті медалі.

Іспанці вийшли у фінал Євро вп'яте за історію своєї збірної. Під керівництвом Луїса де ла Фуенте вони демонстрували блискучу гру, здобувши шість перемог поспіль і пропустивши лише один гол на турнірі.

Англійці демонстрували педантичну гру, яка принесла свої плоди у півфіналі проти Нідерландів, де вони перемогли з рахунком 2:1 у доданий час. Це другий фінал Євро поспіль для команди Гарета Саутгейта, яка вперше вийшла у фінал турніру на Євро-2020, але поступилася Італії у серії пенальті. Із шести матчів на поточному турнірі чотири завершилися внічию в основний час.

Зараз ви читаєте новину «Збірна Іспанії стала чемпіоном Європи з футболу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua