5 вересня Верховна Рада прийняла закон "Про освіту", який започатковує реформу освіти в Україні. "За" проголосували 255 народних обранців.
"Закон про освіту: і ганьба, і війна, і капітуляція, - написала на своїй сторінці у Facebook Ірина Фаріон. - Узаконили викладання в дошкільних і середніх шкільних закладах державним коштом навчання мовами нацменшин, розумій - мовами окупантів. І не важливо, окупантів теперішніх, московських чи колишніх: угорських, польських, румунських".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Не можна робити вигляд, що пляжного гетто україномовної пісні не існує – згадайте Крим і Донбас" - Ягольник
Додає, що проголосувавши за цей закон, депутати показали цілому світові, що Україна – це Малоросія, тобто колонія Путіна.
"Вони узаконили сепаратистські середовища по всій Україні, зусібіч її кордонів: від східних до західних. Підтверджує це війна винятково там, де не було української мови. За часів міністрування Квітогрінєвіч (2013-2017 роки) в Україні закриті 965 шкіл, а торік відкрита лише одна. І ось вивершення переходу України у статус колонії – закон про освіту, написаний для принизливого лягання під нацменшини і демонстрування своєї вторинности і малоросійства. Думаю, на це пішли кейси еврів".
Gazeta.ua виокремила 13 основних нововведень із закону "Про освіту".
Коментарі
2