Ексклюзиви
Середа, 02 червня 2021 11:34

Як Сеітаблаєв ставиться до тих, хто не хоче вчити українську мову

Як Сеітаблаєв ставиться до тих, хто не хоче вчити українську мову
Актор заявив, що вороги української мови не повинні обирати владу. Фото: "Українська правда"

Актор Ахтем Сеітаблаєв вважає, що в Україні повинно бути жорстке ставлення до порушення закону про мову.

Громадяни мають знати українську мову хоча б на розмовному рівні. Сеітаблаєв сам ніколи не розмовляв українською, але для нього не було проблемою вивчити її, повідомляє "Військове телебачення України".

"Ти сам себе принижуєш до того, що ти такий нездара, що не можеш хоча б на побутовому рівні навчитись розмовляти мовою країни, в якій живеш?" – сказав актор.

На його думку, якщо в людини агресивна та принципова позиція проти української, то вона не може бути при владі й не має права її обирати.

"Якщо ти настільки зневажаєш землю, на якій ти живеш – чувак, хто ти такий, щоб обирати владу і бути в ній?" – заявив Сеітаблаєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де школярі найбільше люблять українську мову - результати конкурсу

Він вважає, що потрібно створювати контент, який популяризуватиме українську мову. Це розширює географію можливостей.

Багатьом російськомовним для переходу на українську слід подолати психологічний бар'єр. Потрібен поштовх, почати говорити та не боятися помилятися. Для багатьох переломним моментом стала війна на Донбасі. Про це Gazeta.ua розповіла Ольга Дубчак, авторка книги "Чути українською. У світі звуків та букв".

Зараз ви читаєте новину «Як Сеітаблаєв ставиться до тих, хто не хоче вчити українську мову». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі