Ексклюзиви
Середа, 20 червня 2007 07:06

Від новонародженого хлопчика тхнуло перегаром

До пологового будинку райцентру Мелітополь Запорізької області ввечері минулої суботи зателефонували з села Астраханка. Невідома жінка просила забрати породіллю — 28-річна безробітна Яна Лагоденко народила сина.

— Лікарі приїхали й жахнулися, — каже начмед Любов Доротюк. — Жінка народила дитину, коли бігла до сусідки викликати "швидку". Прямо у хліві зі скотиною. Немовля впало в гній із соломою. Жінка перегризла пуповину зубами, а плаценту викинула собакам. Лікарі видирали її шматки в голодних псів.

Серце билося 200–210 разів на хвилину

У лікарні хлопчика помили й обстежили. Він був блідий, холодний, серце билося 200–210 разів на хвилину. У сечі знайшли ацетон, а з рота два дні тхнуло перегаром. Нині його стан нормальний.

Лагоденко родом з Астраханки. Ніде не працювала, пропивала гроші, які отримувала по народженню п"ятьох дітей від різних чоловіків. Першу дівчинку Яна народила 1995-го, коли їй було 16 років. Другу й третю — 2000-го та 2001-го. Цих дівчат взялася виховувати родина віруючих людей із іншого району. Четверта дівчинка померла в 11 місяців од болячок, п"ята — нині живе у лікарні. Новонароджений хлопчик — шоста дитина у Яни.

— Ми дітей віддавати не будемо, — кажуть лікарі. — Оформлятимемо у дитячий будинок, проситимемо позбавити батьківства.

Зараз ви читаєте новину «Від новонародженого хлопчика тхнуло перегаром». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

5

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 3013
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути