Банду з шести осіб, які здійснювали розбійні напади на інкасаторів, затримали на виїзді з Одеси 9 листопада. Серед них були колишній міліціонер і працівник міграційної служби.
— Схопили в момент нападу на інкасаторську машину одеського підприємства. Того дня троє його працівників з Одеси в Київ перевозили 1,5 мільйона доларів, — розповіла Анна Шевчук зі служби безпеки Одеської області. — Хотіли кинути в лобове скло лампочки та ялинкові прикраси, заповнені фарбою, щоб зупинити авто. Нападники родом з Одещини. Мали при собі холодну зброю, газові й травматичні пістолети, міліцейську форму, у двох — службові посвідчення. Були на двох автомобілях. Перевіряють їх причетність до інших нападів на інкасаторів.













Коментарі