Середа, 27 серпня 2008 14:33

Ющенко з Яценюком поговорили про коаліцію

Напередодні відкриття чергової сесії парламенту президент Віктор Ющенко провів зустріч з Головою Верховної Ради Арсенієм Яценюком.

Оцінюючи значення третьої сесії Верховної Ради, президент висловив переконання, що вона стане справжнім тестом на існування коаліції.

"Доля коаліції на сьогодні в руках самої коаліції, а не Конституційного Суду України. Злагоджене результативне голосування стане найбільш дієвим доказом того, що коаліція існує, чого щиро прагне Президент України", - заявив він.

На думку Ющенка, досягнення визначених цілей потребує консолідації всередині коаліції.

У цьому зв"язку президент України запропонував активізувати роботу ради коаліції, яка має:

забезпечити узгодження позицій партнерів по коаліції;

запропонувати погоджений порядок денний роботи парламенту, до якого обов"язково мають бути включені і низка законопроектів, на необхідність прийняття яких неодноразово вказував президент.

Президент наголосив на тому, що першочерговим завданням, яке стоїть на порядку денному, для коаліції демократичних сил залишається виконання Коаліційної угоди в частині прийняття парламентом законопроектів, які були визначені в угоді як першочергові.

На переконання президента, одними з перших питань, які мають бути включені до порядку денного третьої сесії, є:

прийняття в цілому тих проектів законів, які були прийняті парламентом за основу ("Про опозицію", "Про внесення змін до закону "Про місцеві державні адміністрації", "Про внесення змін до закону "Про місцеве самоврядування");

термінове прийняття нової редакції закону "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти". Адже "ручне управління" процесом державних закупівель, яке здійснюється сьогодні Урядом відповідно до схваленого ним Тимчасового порядку, викликає дедалі більше нарікань;

результативне голосування за неодноразово провалений законопроект про скасування пільг народних депутатів України, пише Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «Ющенко з Яценюком поговорили про коаліцію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20858
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода